Rezultatele cautarii

Despre Creative Brokers

 

Creative Brokers

Compania imobiliară Creative Brokers este preponderent axată pe tranzacțiile imobiliare din partea de sud a Bucureștiului și zonele limitrofe, oferind clienților săi consultanță în domeniul vânzări / cumpărări / închirieri de apartamente, case, vile, spații comerciale și industriale, birouri. Oferim soluții imobiliare complete, pentru orice tip de solicitare. Suntem în căutare de parteneri și nu de angajați, parteneri alături de care să construim o relație profesională pe o perioadă îndelungată. Daca esti interesat să realizezi o carieră în domeniul Imobiliar, te așteptăm în Echipa Noastră!

 

Echipa noastra

Cristian

cristina_teodorescu58@yahoo.com

Razvan Arpin

Broker imobiliar
0784 276 537
razvan.arpin@creativebrokers.ro

Sorel Catanescu

Consilier juridic
0754286228
sorel.catanescu@creativebrokers.ro

Mircea Dancu

Broker imobiliar
0743276537
mircea.dancu@creativebrokers.ro

Michael Suttherland

real estate broker
(305) 555-4555
(305) 555-4555
michael@wpresidence.net
michael.suttherland

Voni Cătănescu

Agent Imobiliar
0726 764 420
0726 764 420
voni.catanescu@creativebrokers.ro

Maria Barlow

sales executive
(305) 555-4555
(305) 555-4555
maria@wpresidence.net
maria.barlow

Janet Richmond

selling agent
(305) 555-4555
(305) 555-4555
janet@wpresidence.net
janet.wp

Michael Rutter

buying agent
(305) 555-4555
(305) 555-9999
michael@wpresidence.net
michael.wp